„Wieczór z Arturem Andrusem” – Relacja.

6 października sala Domu Kultury w Sączowie zapełniła się osobami chętnymi do spotkania na żywo z niecodziennym gościem.

Biblioteka Publiczna mocno zaznacza swoją obecność w strukturze Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach.

Dzięki realizacji zadania pt.: Nakręć się na kulturę z Biblioteką! stała się inicjatorką działań jednoczących społeczność lokalną, krok po kroku budując swój nowy wizerunek. Mocno aktywizuje mieszkańców do korzystania z przygotowanej oferty kulturalnej czego potwierdzeniem był liczny udział mieszkańców w „Wieczorze z Arturem Andrusem”.

6 października sala Domu Kultury w Sączowie zapełniła się osobami chętnymi do spotkania na żywo z niecodziennym gościem.

Artysta w lekkiej, rozrywkowej formie przybliżył zebranym kulisy napisania swoich książek. Opowiedział wiele różnych zdarzeń z życia estradowego i podróży. Wspomniał wiele wybitnych postaci polskiej sceny, z którymi miał okazję współpracować.

Pan Artur Andrus odpowiedział na pytania publiczności. Spotkanie spuentował niezwykłym utworem nawiązując do ostatniego wydania gminnej gazety.

Podczas wieczoru zebrani mieli wiele okazji do braw i śmiechu. Chwile z artystą na pewno pozostaną z czytelnikami i sympatykami Biblioteki Publicznej GCKiS w Bobrownikach na długo.

Zadanie realizowane w ramach programu:BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ Dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.Dofinansowanie – 119 700 zł; Całkowita wartość – 135 700 zł

Powrót do góry