Webankieta dla czytelników.

Zapraszamy Państwa do udziału w ankiecie przygotowanej przez Instytut Książki!

Zapraszamy Państwa do udziału w ankiecie przygotowanej przez Instytut Książki!

„Szanowna Pani / Szanowny Panie,
Instytut Książki kontynuuje badanie czytelnictwa rozpoczęte dwa lata temu. Korzystając z pomocy bibliotek publicznych i przedszkoli, chcemy zaprosić Panią / Pana do udziału w kolejnej edycji tego projektu. Tym razem ankietowanie będzie rozciągnięte w czasie i poprosimy o wypełnienie 3 ankiet w przeciągu pół roku. Pierwszą z nich załączamy. Kolejne dwie nadeślemy w końcu lata i późną jesienią. Tematem naszego badania jest czytanie książek, ale w pierwszej ankiecie chcemy uwzględnić również sprawy codzienne, bowiem pandemia dotknęła wiele sfer naszego życia.
Aby przystąpić do naszego projektu wystarczy wypełnić tę ankietę na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Liczymy na możliwość uzyskania Pani / Pana opinii także w kolejnych dwóch ankietach. 
Instytut Książki gwarantuje anonimowy charakter badania, a więc wyniki będą opracowane wyłącznie w formie zbiorczych danych statystycznych. O tym komu i w jaki sposób będą dostarczone linki do ankiety decydują nasi partnerzy tj. współpracujące z nami biblioteki publiczne i przedszkola. Życząc wszystkim zdrowia i pomyślności

dr Paweł Kuczyński, Instytut Książki”

Link do ankiety:

https://2020czytelnicy1.webankieta.pl/

Powrót do góry