Popołudnie pełne humoru czyli spotkanie z Robertem Górskim oraz Moniką Sobień – Górską!

W trakcie spotkania publiczność dowiedziała się jak powstają teksty i skecze do programów kabaretowych. Uczestnicy spotkania poznali historię początków znajomości Moniki i Roberta. Rozmowa wypełniona była anegdotami z życia codziennego Państwa Górskich.

Popołudnie pełne humoru!!! 😁

Dom Kultury w Bobrownikach gościł Roberta Górskiego – artystę kabaretowego, komika, satyryka, lidera i autora tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, scenarzystę i odtwórcę głównej roli w serialu „Ucho Prezesa” i Monikę Sobień – Górską: dziennikarkę, a także scenarzystkę i pisarkę.

W trakcie spotkania publiczność dowiedziała się jak powstają teksty i skecze do programów kabaretowych. Uczestnicy spotkania poznali historię początków znajomości Moniki i Roberta. Rozmowa wypełniona była anegdotami z życia codziennego Państwa Górskich. Okazuje się, że czasem artysta bywa taki sam w życiu prywatnym, jak i na scenie kabaretowej.

Pan Robert posiada niewyczerpane pokłady do tworzenia skeczy i wcielania ich w życie, o czym mogliśmy się przekonać.

Dziękujemy publiczności za uczestnictwo w spotkaniu! 🤗

Podziękowania kierujemy również w stronę Pana Marcina Michrowskiego – który przeprowadził wczorajsze spotkanie oraz dla firmy Mobilni Kucharze – którzy ufundowali poczęstunek dla naszych gości. 👏👏👏

Powrót do góry