Nowy wygląd Biblioteki Publicznej w Siemoni!

W nowej przestrzeni zostało utworzone jedno pomieszczenie biblioteczne podzielone na strefy: biblioteczną, komputerową, czytelnię i korytarz.

W nowej przestrzeni zostało utworzone jedno pomieszczenie biblioteczne podzielone na strefy: biblioteczną, komputerową, czytelnię i korytarz. Nowoczesne aranżacje wnętrz poprawiły bezpieczeństwo i komfort korzystania z Biblioteki, co z lokalnym potencjałem, profesjonalnym doradztwem i obsługą bibliotekarza będzie jeszcze większą zachętą dla wszystkich czytelników. Dużą innowacją oprócz zakupu nowych mebli, był montaż „inteligentnego kiosku”, jest on innowacyjnym produktem najnowszej technologii, cieszącym się coraz to większym zainteresowaniem. Infokiosk dzięki któremu będą państwo mogli przede wszystkim uzyskać wiele informacji na tematy dotyczące działalności GCKiS, działalności Bibliotek Publicznych oraz inne informacje dotyczące naszej Gminy; umożliwi użytkownikom poszerzenie wiedzy na temat konkretnych kwestii, czy też pomoże otrzymać różnego rodzaju wskazówki.

Zadanie współfinansowane jest ze środków „Europejskiego Funduszu na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich” w ramach operacji pn. „Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury kulturalnej poprzez przebudowę i remont pomieszczeń biblioteki publicznej w Siemoni ” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrążanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz.png

Powrót do góry