MOBILNY BOBER BOOK – NOWOŚĆ!!

Dyrekcja oraz pracownicy Bibliotek Publicznych w naszej gminie zachęcają Państwa do telefonicznej rezerwacji książek i gwarantują dostawę zamówionych tytułów do rąk własnych!!!

Komu książkę komu?? W trosce o Państwa bezpieczeństwo i stosując się do wszelkich określonych przez Ministra Zdrowia i Premiera Morawieckiego rygorów sanitarnych, wychodzimy naprzeciw potrzebom czytelnicznym mieszkańców Gminy Bobrowniki. Dyrekcja oraz pracownicy Bibliotek Publicznych w naszej gminie zachęcają Państwa do telefonicznej rezerwacji książek i gwarantują dostawę zamówionych tytułów do rąk własnych!!! Prosimy o kontakt telefoniczny do pracownika filii bibliotecznej w godzinach pracy, złożenie zamówienia oraz ustalenie konkretnej godziny odbioru zamówienia w przedziale czasu pomiędzy 15.30 a 19.30

Książki będą Państwu dostarczane zgodnie z harmonogramem:

Bobrowniki – Poniedziałek 15.30 – 19.30

Dobieszowice – Wtorek 15.30 – 19.30

Rogoźnik – Środa 15.30 – 19.30

Sączów – Czwartek 15.30 – 19.30

Siemonia – Piątek 15.30 – 19.30

Maksymalna ilość książek, jaką możecie Państwo jednorazowo wypożyczyć, to 4.

Zapraszamy do korzystania z usług Mobilnego Punktu Bibliotecznego – Mobilny Bober Book , życzymy Państwu zdrowia i jak naszybszego powrotu do tradycyjnych form kontaktu, bo wizyty Państwa w naszych coraz piękniejszych bibliotekach są dla Nas wielką przyjemnością i radością.

Pozdrawiamy – pracownicy GCKiS i Bóbr Przyjaciel gotowy do wyruszenia w trasę.

Powrót do góry