Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci – Spotkania z pisarką Panią Ewa Chotomską.

Już wkrótce wspólnie z najmłodszymi czytelnikami – dziećmi uczęszczającymi do przedszkoli działających na terenie gminy, Biblioteka będzie świętować Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Naszym gościem będzie pisarka Pani Ewa Chotomska.

Rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci jest szczególnie ważnym zadaniem realizowanym przez Biblioteki Publiczne Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach.

Przez zachęcanie najmłodszych do uczestniczenia w ogólnopolskich projektach,  takich jak np.: „Mała książka – wielki człowiek”, czy własnych „Podróże po literaturze”  przybliżamy najmłodszym bogactwo literatury, wspieramy ich rozwój intelektualny, emocjonalny oraz społeczny.

Udział najmłodszych w organizowanych konkursach, lekcjach bibliotecznych czy spotkaniach z pisarzami potwierdza jak wiele radości może przynieść obcowanie z książką i biblioteką.

Już wkrótce  wspólnie z najmłodszymi czytelnikami – dziećmi uczęszczającymi do przedszkoli działających na terenie gminy, Biblioteka będzie świętować Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci.

Naszym gościem będzie pisarka Pani Ewa Chotomska. 

Powrót do góry