Koncert przyjaźni!

Zapraszamy na Galę finałową inicjatywy lokalnej „Poetyckie portrety z Gminy Bobrowniki” – 18 września 2022 r. godzina 15.00, Dworek w Dobieszowicach!

Już wkrótce niezwykły koncert. 18 września w niedzielne popołudnie o godzinie 15 spotkajmy się z przyjaciółmi przy Dworku w Dobieszowicach. Podczas Koncertu Przyjaźni „Jest takie Miejsce, taki Kraj …” wspólnie odśpiewamy najpiękniejsze pieśni wychwalające piękno naszej Ojczyzny, wysłuchamy utworów laureatów konkursu literackiego „Poetyckie portrety z Gminy Bobrowniki”.

Niewątpliwą atrakcją tego wydarzenia będzie koncert zespołu Daga Dana o międzynarodowej sławie. Artyści znakomicie łączą elementy polskiej i ukraińskiej kultury za pomocą jazzu, elektroniki i world music. http://www.dagadana.pl/

Spędźmy razem te chwile w radości, przyjaźni i z uśmiechem. Zapraszamy na poczęstunek oraz pokazowe warsztaty ceramiki.

Działanie jest realizowane w ramach Kierunku interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Jego głównym celem jest wzmocnienie roli bibliotek jako „trzeciego miejsca” jednoczącego społeczność lokalną działaniami kulturalnymi, przyczyniającego się do rozwoju aktywnego czytelnictwa i uczestnictwa w kulturze.

Powrót do góry