Informację dotyczące Drużyn Młodzieżowych Gmina Bobrowniki.

Minął kolejny weekend i czas na informację dotyczące Drużyn Młodzieżowych.

Minął kolejny weekend i czas na informację dotyczące Drużyn Młodzieżowych Gmina Bobrowniki.Podopieczni trenera Waldemar Czapla występujący w lidze Młodzików D1 tym razem nieznacznie ulegli w meczu wyjazdowym rówieśnikom z Ożarowic 0:1.

Orliki E1 swój mecz rozegrają 20.05.2021 w Bobrownikach Śląskich.Nasi najmłodsi piłkarze występujący w lidze Żaków F1 rozegrali 15.05.2021 na Orliku w Sączowie swój kolejny turniej.

Tym razem w kolejnych Gminnych derbach pokonali Płomień Sączów 9:0. W drugim meczu ulegli drużynie Sokoła Orzech 1:6 i w ostatnim meczu zremisowali 1:1 z drużyną Olimpii Piekary Śląskie. Po dwóch turniejach nasi zawodnicy zajmują w swojej grupie 2 miejsce.

Pogoda podczas sobotniego turnieju dopisywała, więc po meczach na naszych najmłodszych czekała niespodzianka zorganizowana przez Orzeł Bobrowniki oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach w postaci słodkiego poczęstunku oraz integracyjnego ogniska z kiełbaskami. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować Piekarnie i cukiernie STACH za ufundowanie słodkości dla naszych zawodników. 💪

Powrót do góry