Gala Boksu Olimpijskiego „Bitwa o Śląsk 10”

Podczas Gali Bitwa o Śląsk Boxing zmierzą się pięściarze z naszego Województwa. Zapraszamy do LUX Gminna Hala Widowiskowo Sportowa

Zapraszamy na Galę Boksu Olimpijskiego „Bitwa o Śląsk 10 ” Bitwa o Śląsk Boxing na której zmierzą się pięściarze z naszego Województwa. W trakcie gali poza pojedynkami bokserskimi i odbędą się licytacje na rzecz klubów sportowych.

Program wydarzenia :
START 11:
001. Piknik na PARKINGU LUX Gminna Hala Widowiskowo Sportowa gdzie będą na Was czekać wspaniałe atrakcje. Rogoźnik

2. Stoisko Fundacji Dobro Jest w Nas , gdzie możecie dowiedzieć się wszystkiego na temat działań fundacji, zostać wolontariuszem wziąć udział w warsztatach przygotowanych dla najmłodszych uczestników

3. Warsztaty plastyczne, warsztaty kreatywne, przygotujmy razem zdrowe przekąski w tym dniu możecie wesprzeć działania fundacji przez zakupy na naszym stoisku, a na nim wszystko co wywoła uśmiech. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tam coś dla siebie Całość z dochodów zostanie przeznaczona na akcje Dzień Dziecka, opłacenie zajęć sportowych, zajęć Jezyka angielskiego oraz zajęć dokształcających dla wychowanków z Domów Dziecka.

4. Zlot super fur Z V.I.P Monster Garage w trakcie którego bedzie mozna obejrzeć niecodzienne auta , a nawet się nim przejechać.

19:30 Rozpoczęcie gali Bitwa o Śląsk.

Powrót do góry