FERIE ZIMOWE – KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAPISÓW.

Zapisy na zimowy wypoczynek rozpoczniemy od pierwszego tygodnia lutego.

Szanowni Państwo, w związku z dużym zainteresowaniem ofertą zajęć jakie będą realizowane przez GCKIS W Bobrownikach w okresie ferii zimowych / 14-18 lutego 2022r./ chcemy zapewnić Państwa, że program wyjazdowy i animacje sportowo-artystyczne są już dopięte na ostatni guzik.

Ze względu na sytuację pandemiczną i dynamiczne zmiany, jakie zachodzą w przestrzeni publicznej / dostęp do instytucji kultury, rygory i obostrzenia dedykowane przez Ministra Zdrowia / zapisy na ten zimowy wypoczynek rozpoczniemy od pierwszego tygodnia lutego.

Prosimy o odrobinę cierpliwości i zrozumienie – kierujemy się bowiem główną przesłanką czyli dbałością o zdrowie uczestników ale również kadry opiekunów.Prosimy obserwować nasze social media – wszelkie informacje, decyzje i ważne komunikaty będą Państwu przekazywane natychmiast po ich zatwierdzeniu przez osoby do tego uprawnione.

Życzymy zdrowia i mamy nadzieje, że uda Nam się wspólnie przeżyć wiele fantastycznych chwil bawiąc się i ucząc podczas zimowego wypoczynku.

Powrót do góry