Dziecięce Drużyny Piłkarskie – AKTUALNOŚCI!

Dziecięce Drużyny Piłkarskie „Gmina Bobrowniki ” zgłoszone do OPZPN Bytom, zakończyły rozgrywki rundy jesiennej.

Dziecięce Drużyny Piłkarskie „Gmina Bobrowniki ” zgłoszone do OPZPN Bytom, zakończyły rozgrywki rundy jesiennej.


Trzy grupy dzieci z roczników 2008, 2010 i 2012, trenowane przez trenerów : Jakuba Żyrka, Krzysztofa Szczurka i Waldemara Czaplę nabyły wiele umiejętności i doświadczenia boiskowego.


Aktualnie prowadzone są treningi na obiekcie „Orlik” w Sączowie, liczba zawodników uczestniczących w zajęciach jest znacznie większa od tej, jaka była na początku sezonu i pozwala z ogromnym optymizmem patrzeć w przyszłość.


Już teraz zapraszamy dzieci z roczników 2013 i 2014 na zajęcia sportowe w nowo powstających grupach. Świetna kadra i zaplecze treningowe gwarantują Państwa pociechom świetną zabawę, rozwój fizyczny i sportowy ale również nawiązanie wielu przyjaźni.Jeżeli chcesz dołączyć do Nas – zapraszamy i zrobimy wszystko żebyś czuł się u Nas super!


Dzięki ogromnemu zaangażowaniu trenera Waldemara Czapli, Prezesa K.S.”Orzeł” Bobrowniki Ryszarda Rabsztyna i v-ce Prezesa K.S.”Orzeł” Bobrowniki Pawła Knapika, udało się przygotować i wyposażyć szatnię dla młodych piłkarzy, wyposażyć wszystkich zawodników w treningowe kurtki ortalionowe oraz czapki/kominy, ale również zbudować świetne relacje z rodzicami, zawodnikami i osobami sprawującymi nadzór nad działalnością sportową drużyn.


Po zakończeniu rozgrywek rundy jesiennej z przyczyn osobistych zakończył pracę z grupami 2008 i 2012 trener Krzysztof Szczurek.


W imieniu wszystkich zawodników, rodziców, Władz Gminy Bobrowniki i GCKIS oraz Zarządu K.S. „Orzeł „Bobrowniki dziękujemy Panu Krzysztofowi Szczurkowi za poświęcony czas i przekazaną wiedzę trenerską.


Życzymy Panu Krzysztofowi wiele sukcesów i pomyślności.

Powrót do góry