Ankieta na temat działalności Bibliotek Publicznych Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu opinii na temat działalności Bibliotek Publicznych Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach a przede wszystkim na temat Waszych oczekiwań wobec naszej oferty kulturalnej.

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zebraniu opinii na temat działalności Bibliotek Publicznych Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach a przede wszystkim na temat Waszych oczekiwań wobec naszej oferty kulturalnej. Będziemy wdzięczni za zaproponowanie zmian, które ulepszą pracę naszych Bibliotek, a także pozwolą na przygotowanie oferty adekwatnej do Państwa potrzeb.

Bez wiedzy na temat waszych oczekiwań, nie zrobimy dobrze tego co jest naszym statutowym zadaniem. A przecież jesteśmy tu dla Was.

Ankieta jest DOBROWOLNA I ANONIMOWA!

Jeśli macie ochotę, podajcie nam swój adres mailowy. Stworzymy newslettera, dzięki któremu pierwsi będziecie wiedzieć o nowościach w naszej ofercie.

Prosimy o udostępnienie postu, im więcej odpowiedzi tym lepiej dopasowana będzie oferta naszych Bibliotek do Państwa potrzeb.

Ankieta w wersji drukowanej dostępna w każdej bibliotece i domu kultury GCKiS .

Dziękujemy serdecznie.

Zespół GCKiS w Bobrownikach

Link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7tO3GNxzHz2Je-ITteoBylBJkzrw_21wAsg5ktfIslJTdmw/viewform?usp=sf_link

Powrót do góry