Wernisaż Grupy Impasto – Relacja.

Amfiteatr Rogoźnik tętni pasją do malarstwa, o czym mogliśmy się przekonać dzisiejszego popołudnia podczas wernisażu utalentowanej grupy impasto prowadzonej przez Aleksandra Wiatrowska w ramach działań Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach.
Piękne obrazy, wspaniała atmosfera oraz niezwykła okazja do spotkania towarzyskiego.
Cieszy nas fakt, że postanowiliście spędzić z nami czas. 🤗
Był także słodki poczęstunek przygotowany przez członków grupy impasto 🍰

Poniżej relacja zdjęciowa z wernisażu👇