
PSIknik! – Relacja.🐶
PSIknik od Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach za nami! I powiemy Wam, że było cudownie!
Zaopatrzeni w dobre humory oraz towarzystwo ukochanych czworonogów spędziliśmy wspaniałe popołudnie w Parku w Rogoźniku! 

Podczas pikniku rozstrzygnęliśmy także konkurs na najsympatyczniejszego psa w Gmina Bobrowniki przeprowadzony na naszym profilu facebook.
Laureatami konkursu zostali:
Psiaki mogły się pochwalić sporą ilością polubień w konkursie.
W ciągu tego trwającego trzy godziny spotkania przewidzieliśmy także wiele innych atrakcji:
W związku z otrzymanym od Narodowego Centrum Kultury dofinansowaniem w ramach programu „Dom Kultury+” przeprowadziliśmy także ankiety z uczestnikami wydarzenia. Akiety dotyczyły działalności Domów Kultury oraz tego co chcielibyście żeby w najbliższej przyszłości pojawiło się w naszej ofercie.
Punktem kulminacyjnym był pokaz Przewodników psów policyjnych, który poprowadzili Młodszy aspirant Dawid Wilganowicz z psem Loganem oraz Sierżant Mateusz Grzelczak z psem Presleyem z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Funkcjonariusze opowiedzieli również o tym jak przebiega proces szkolenia psa policyjnego.
Niestety podczas wydarzenia nie udało nam się znaleźć domu dla psiaka imieniem Gizmo! 
Dlatego jeśli są wśród obserwujących nas osoby zainteresowane podarowaniem cudownemu psiakowi wspaniałego domu i kochającej rodziny prosimy o kontakt z Karina Kamela bądź ze Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu
Liczymy ze w końcu uda mu się znaleźć Lepsie życie. 
Z całego serducha chcieliśmy podziękować za pomoc w organizacji:






















